Bygg, Anläggning, Miljö

Arvika

Affärsområdeschef Bygg, Anläggning och Miljö
Peter Adolfsson

0570-386 09
079-585 35 40
peter.adolfsson@vvlbc.se

Transportansvarig / Försäljning Bygg & Anläggning
Jesper Bergkvist

0570-386 48
073-812 23 66
jesper.bergkvist@vvlbc.se

Ordermottagning / Kundservice
Natalie Hultberg

0570-386 46
070-602 31 05
natalie.hultberg@vvlbc.se

Transportledare Anläggning / Container 
Lars-Åke Kronqvist

0570-386 02
079-585 35 49

lars-ake.kronqvist@vvlbc.se

Transportledare / Kundansvarig Miljötransporter
Anders Nilsson 

0570-386 05
070-572 00 28
anders.nilsson@vvlbc.se

Kundansvarig Container och Avfall 

Jacob Nilsson

0570-386 49 
070-515 66 57
jacob.nilsson@vvlbc.se

Charlottenberg

Transportledare Anläggning / Grus
Sten Hammarström

0571-287 61
070-572 01 05
sten.hammarstrom@vvlbc.se

Transportledare Anläggning / Container 
Joakim Aurbakken 

0571-287 69
073-259 44 34
joakim.aurbakken@vvlbc.se