Bygg, Anläggning, Miljö

Affärsområdeschef Bygg och Anläggning

Jesper Bergkvist

0570-386 01
073-812 23 66
jesper.bergkvist@vvlbc.se

Transportledare Arvika
Anläggning/Grus
Marie Zetterberg 

0570-386 01
070-302 63 09
marie.zetterberg@vvlbc.se

Transportledare Arvika Anläggning/Container 
Lars-Åke Kronqvist

0570-386 02

lars-ake.kronqvist@vvlbc.se

Transportledare Arvika Miljötransporter (slamtömning, spolservice och rörfilmning)
Anders Nilsson 

0570-386 05
070-572 00 28
anders.nilsson@vvlbc.se

Försäljning 

Jacob Nilsson

0570-386 49 
070-515 66 57
jacob.nilsson@vvlbc.se

Transportledare Charlottenberg Anläggning/Grus
Sten Hammarström

0571-287 61
070-572 01 05
sten.hammarstrom@vvlbc.se

Transportledare Charlottenberg 
Anläggning/Container 

Joakim Aurbakken 

0571-287 69
073-259 44 34
joakim.aurbakken@vvlbc.se

Kundservice/Order Arvika 

Natalie Hultberg

0570-386 46
070-602 31 05
natalie.hultberg@vvlbc.se